Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 07.06.2016 19:59
Kalypso Media rozdaje gry. Na dobry początek możemy zgarnąć Imperium Romanum Gold
2278V

Kalypso Media rozdaje gry. Na dobry początek możemy zgarnąć Imperium Romanum Gold

Niemiecka firma zajmująca się wydawaniem gier – Kalypso Media – obchodzi swoje 10. urodziny. Z tej okazji wszyscy gracze mogą zgarnąć darmowe produkcje. Aktualnie firma rozdaje wszystkim zainteresowanym Imperium Romanum Gold.

Kalypso Media ma w swoim katalogu sporo ciekawych tytułów, ale nasi czytelnicy pewnie najbardziej kojarzą Niemców z opiekowania się marką Tropico. Wydawca obchodzi właśnie 10 urodziny i z tej okazji wszyscy zainteresowani, którzy zapiszą się do ich newslettera otrzymają za darmo wspominane Imperium Romanum Gold.

Jest to strategia czasu rzeczywistego, w której zawodnicy wcielają się w zarządcę rzymskiej prowincji. Naszym zadaniem jest opiekowanie się ludem, tworzenie nowych budynków oraz oczywiście przygotowywanie armii.

Warto jednak zaznaczyć, że to początek darmowych przyjemności. „Okresowo w nadchodzących miesiącach” firma nagrodzi graczy kolejnymi bezpłatnymi tytułami ze swojego katalogu. Ponadto, klienci mogą skorzystać z 90% zniżki na wybrane tytuły – aktualnie promocja obejmuje Ceville (Steam).

Jest to naprawdę miła promocja, która powinna zainteresować wielu graczy. W sumie darmowe tytuły zawsze dobrze wyglądają w bibliotece Steam! ;)

Źródło: http://www.videogamer.com/ps4/tropico_5/news/tropico_publisher_celebrates_10th_anniversary_with_free_games.html

Tagi: Kalypso Media pc za darmo