Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 07.06.2016 14:00
Dead Don’t Ride od Sony Bend może zostać zaprezentowane na E3. Mamy nowe informacje
685V

Dead Don’t Ride od Sony Bend może zostać zaprezentowane na E3. Mamy nowe informacje

Sony ma w rękawie kilka mocnych tytułów, które mają zostać przedstawione jeszcze w tym roku. Podobno w tym gronie słodkości znajduje się najnowsze dzieło Sony Bend – Dead Don’t Ride. Gra może zostać ujawniona już na tegorocznym E3. 

Od wielu miesięcy czekamy na jakiekolwiek informacje o nowej pozycji autorów serii Syphon Filter. Sony wielokrotnie potwierdziło, że deweloperzy tworzą nową pozycję na PlayStation 4, ale dotychczas nie otrzymaliśmy jakichkolwiek konkretów.

W kwietniu na temat pozycji wypowiedział się branżowy informator – shinobi602 – który wspomniał, że w Dead Don't Ride pojawią się elementy survivalu, rowery oraz apokalipsa.

Ta wiadomość była bardzo tajemnicza, ale dzisiaj donosiciel postanowił kolejny raz napomknąć o tytule. Według shinobiego możemy szykować się na tytuł w otwartym świecie:

„Nie zrobiłem żadnych bezpośrednich porównań do Mad Maxa. W grze jest otwarty świat, walka o przetrwanie (survival) w trakcie apokalipsy, nieumarli, śmigłowce i trochę czarnego humoru.

#Wkrótce”

Wiele na to wskazuje, że to „wkrótce” może nadejść już w przyszłym tygodniu. Konferencja Sony zbliża się wielkimi krokami i firma musi zaprezentować pozycje na końcówkę 2017 roku. 

Źródło: Twitter.com

Tagi: dead don't ride PlayStation 4 plotka Sony Bend