Mateusz Gołąb Mateusz Gołąb 07.06.2016 11:00
Wojna w odcieniach zieleni. Kolejne grafiki koncepcyjne Battlefield 1 zdradzają kierunek artystyczny gry
2263V

Wojna w odcieniach zieleni. Kolejne grafiki koncepcyjne Battlefield 1 zdradzają kierunek artystyczny gry

Wczoraj podrzucaliśmy wam parę imponujących grafik z najnowszej odsłony serii Battlefield. DICE udostępniło właśnie kolejną porcję ślicznych obrazków, które udowadniają, że choć wojna jest bolesna i brudna, to natura kompletnie nic sobie z tego nie robi.

Battlefield 1 zauroczył nas od pierwszego zwiastuna. Umiejscowienie akcji w czasach pierwszej wojny światowej może okazać się znacznie ciekawszym pomysłem, niż walki we współczesności lub kolejne spoglądanie w przyszłość. Jest to okres wyjątkowo nieeksploatowany w grach wideo, a dający ogromne możliwości w kwestii projektowania mechaniki i opowiadania ciekawych historii.

Zanim jednak będzie nam dane wypróbować grę lub chociażby obejrzeć konkretne trailery, możemy przypatrzeć się pięknym grafikom koncepcyjnym, które służyły twórcom jako punkt wyjściowy do projektowania Battlefield 1. Zaskakująco, jest na nich bardzo dużo żywych, jaskrawych kolorów, takich jak żółć i zieleń, co doskonale udowadnia, że nasze ludzki konflikty mają się nijak do otaczającego świata.

Dajcie znać jak podobają wam się rysunki zaprezentowane przez twórców. Pozostaje nam czekać do niedzieli, kiedy odbędzie się oficjalna prezentacja gry.

Źródło: http://www.vg247.com/2016/06/06/battlefield-1-concept-art-is-stunning/

Tagi: battlefield 1 ciekawe grafiki koncepcyjne szkice koncepcyjne