Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 06.06.2016 19:55
Wyciekły materiały z Dead Rising 4. Nowa odsłona przygotowywana przez Capcom
1849V

Wyciekły materiały z Dead Rising 4. Nowa odsłona przygotowywana przez Capcom

Od kilku godzin w Sieci pojawiają się plotki dotyczące nowego ekskluzywnego tytułu przygotowywanego przez Capcom Vancouver dla Microsoftu. Dead Rising 4 ma zostać zapowiedziane na E3 2016, a właśnie w Sieci pojawiły się grafiki ukazujące grę. Przypadek?  [AKTUALIZACJA #1]

Tytułem wstępu pragnę powrócić do połowy stycznia. Wtedy to wspominałem na PPE o Capcom Vancouver – deweloperzy poszukiwali nowych pracowników do swojego studia. Wiele w tamtym czasie mogliśmy usłyszeć o ewentualnej zapowiedzi Dead Rising 4, ale temat ucichł.

Dopiero dzisiaj od samego rana na Twitterze pojawiają się plotki, według których kanadyjskie studio pracuje nad pozycją, który ma zostać przedstawiony na E3. Prezentacja ma odbyć się dokładnie na konferencji Microsoftu, bo podobno gra wskoczy wyłącznie na Xboksa One. 

To oczywiście nie są oficjalne informacje – ja jeszcze obstawiałbym premierę na PC – ale właśnie w Sieci pojawiły się grafiki. Wygląda to dość nietypowo, jednak w naszej branży takie przypadki zdarzają się bardzo często.

To jak… Czekacie? ;)

 

[Aktualizacja #1]

  • Informację o grze potwierdziła redakcja Kotaku. Pozycja ma zostać umiejscowiona w Willamette (Kolorado), czyli w mieście z pierwszego Dead Rising. Dziennikarze nie wiedzą, czy będzie to remake, ale pozycja ma zadebiutować na Xbox One i PC. Więcej informacji otrzymamy w poniedziałek.

Tagi: