Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 03.06.2016 16:29
Sherlock przeszedł sporą przemianę. Zobaczcie zwiastun Sherlock Holmes: The Devil's Daughter
1781V

Sherlock przeszedł sporą przemianę. Zobaczcie zwiastun Sherlock Holmes: The Devil's Daughter

Najbardziej znany detektyw powróci już w przyszłym tygodniu, więc deweloperzy postanowili zapowiedzieć przygotowaną historię. Zwiastun ukazuje życie Sherlocka, który musi teraz radzić sobie nie tylko z zagadkami. 

Na blogu PlayStation pojawiła się notka producentki pozycji Aurélie Ludot, która postanowiła przedstawić graczom nadciągającą opowieść. Fani detektywa już na samym początku przygody zauważą, że Holmes przeszedł metamorfozę – nie jest już wyprutym z emocji poszukiwaczem prawdy, a teraz będziemy świadkami jego głębokiej relacji z córką. To właśnie na potrzebę stworzenia Katelyn studio postanowiło zmienić również głównego bohatera, który jest teraz opiekuńczym ojcem.

Nie musicie się jednak obawiać o całą esencję produkcji, ponieważ naszym głównym zadaniem nadal będzie rozwiązywanie zagadek oraz poszukiwanie prawdy. Twórcy urzeczywistnili również pozostałe postacie – między innymi wiernego pomocnika Watsona – i dzięki temu tytuł prezentuje się dużo lepiej.

Zapowiada się ciekawie? Odnoszę wrażenie, że relacja Sherlock–Katelyn może zostać wykorzystana przez deweloperów w naprawdę interesujący sposób. Zainteresowanych tytułem zapraszam na poniższy zwiastun.


Źródło: https://blog.eu.playstation.com/2016/06/03/watch-the-new-sherlock-holmes-the-devils-daughter-trailer/

Tagi: big ben group Frogwares Sherlock Holmes: The Devil's Daughter zwiastun