Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 02.06.2016 17:03
Focus Home Interactive przedstawiło listę gier na E3. Wydawca przywiezie bardzo mocne produkcje
725V

Focus Home Interactive przedstawiło listę gier na E3. Wydawca przywiezie bardzo mocne produkcje

Francuski wydawca z roku na rok ma w swoim katalogu coraz to mocniejsze produkcje, ale zestawienie tytułów na tegoroczne E3 imponuje. Focus Home Interactive wyda na rynek kilka bardzo mocnych gier. 

Obok Sony, Microsoftu, Electronic Arts, Bethesdy, czy też Ubisoftu na E3 pojawią się mniejsi wydawcy, jednak odnoszę wrażenie, że Focus Home Interactive już wkrótce będzie wymieniany wśród firm prezentujących na imprezie w Los Angeles najciekawsze pozycje.

Francuzi systematycznie się rozwijają, pozyskują do współpracy nowe studia deweloperskie i dzięki temu na E3 zobaczymy następujące tytuły:

Prawda, że wygląda to imponująco? Mamy tutaj między innymi świetnie zapowiadający się Vampyr od twórców [gr]aLife is Strange[/gra], intrygującego RPG-akcji The Surge od autorów Lords of the Fallen, kolejną przygodę Styxa, czy też rozbudowaną opowieść z Marsa The Techomancer od studia Spiders.

To może i nie są hity pokroju Wiedźmin 3: Dziki Gon, czy też Uncharted 4: Kres Złodzieja, ale na pewno w każdy z tych projektów chętnie zagram. 

Źródło: http://www.videogamer.com/ps4/vampyr/news/life_is_strange_developers_next_game_will_be_at_e3.html

Tagi: e3 2016 Focus Home Interactive The Surge The Technomancer Vampyr