Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 02.06.2016 16:18
GTA Online otrzyma ogromne DLC. Zobaczcie zwiastun i poznajcie datę premiery największego rozszerzenia
4022V

GTA Online otrzyma ogromne DLC. Zobaczcie zwiastun i poznajcie datę premiery największego rozszerzenia

Rockstar w ubiegłym tygodniu zaskoczył zapowiadając Further Adventures in Finance and Felony, ale dopiero dzisiaj możemy spojrzeć na ogrom nadciągającego dodatku. Twórcy stworzyli ogromne DLC, które zadebiutuje na serwerach już w przyszłym tygodniu. 

Further Adventures in Finance and Felony to jedno z największych DLC do GTA Online. Pakiet został zapowiedziany w ubiegłym tygodniu, a dzisiaj możemy zobaczyć na zwiastun nadciągających przyjemności.

W rozszerzeniu zbudujemy nasze przestępcze imperium. Każdy z graczy będzie przejmował nielegalne ładunki, zajmował się kontrabandą, ochraniał własne magazyny, czy też eksportował towar. Dzięki takim nieczystym zagrywkom zbierzemy mnóstwo szmalu, który pozwoli zająć największe wieżowce w Los Santos i systematycznie powiększać zasięg swojej mafijnej rodziny. 

W pozycji pojawią się również nowe samochody, bronie oraz stroje. Pełną listę przygotowanych elementów powinniśmy poznać na początku przyszłego tygodnia.

Zawartość zadebiutuje na PlayStation 4, Xboksach One i komputerach osobistych już 7 czerwca. Rockstar nie wspomina o jakiejkolwiek opłacie za takie smakołyki, więc zapewne wszystkie pliki pobierzemy za darmo.  

Źródło: Twitter.com

Tagi: gra online Grand Theft Auto V Rockstar