Mateusz Gołąb Mateusz Gołąb 02.06.2016 10:47
Adrian Chmielarz nie próżnuje. Nowa gra The Astronauts to strzelanina FPP, a Ethan Carter to ogromny sukces
1808V

Adrian Chmielarz nie próżnuje. Nowa gra The Astronauts to strzelanina FPP, a Ethan Carter to ogromny sukces

Na stronie Skillshot, na której deweloperzy publikują oferty pracy związane z branżą gier pojawiło się ciekawe ogłoszenie wystosowane przez legendarnego, polskiego twórcę.

Adrian Chmielarz, twórca takich gier jak Książę i Tchórz, Tajemnica Statuetki, czy ostatnie Zaginięcie Ethana Cartera, zabiera się ze swoim studiem The Astronauts za nowy projekt. Na Skillshocie pojawiła się właśnie oferta pracy - ekipa poszukuje programisty. Dla nas ciekawsza jest jednak sama treść ogłoszenia, która zdradza wiele ciekawostek dotyczących gry.

Nowa produkcja będzie należała do gatunku strzelanek FPP. Chmielarz nie zamierza jednak porzucać wypracowanego sposobu na opowiadanie historii i zaznacza, że gra będzie klimatyczna, a świat obudowany zostanie ciekawą opowieścią. Studio nadal zamierza wykorzystać technologię fotogrametrii, która sprawiła, że Zaginięcie Ethana Cartera do dzisiaj prezentuje się imponująco.

Gra powstaje na silniku Unreal Engine 4.

Ogłoszenie zdradza również, że Zaginięcie Ethana Cartera jest dla studia The Astronauts ogromnym sukcesem i wyniki sprzedażowe gry zapewniły ekipie bezpieczeństwo finansowe na długie lata.

Trzymamy kciuki za nowy projekt.

Źródło: http://www.skillshot.pl/jobs/3741-programista-generalist-gameplay-at-the-astronauts

Tagi: adrian chmielarz The Astronauts

Nie przegap