Bartosz Dawidowski Bartosz Dawidowski 26.05.2016 10:37
Świetne screeny z nadciągającego filmu Kingsglaive: Final Fantasy XV
3381V

Świetne screeny z nadciągającego filmu Kingsglaive: Final Fantasy XV

W najnowszej edycji Famitsu pojawiły się świeże informacje i przede wszystkim screenshoty z nadciągającego filmu CGI pt. "Kingsglaive: Final Fantasy XV".

Oprócz Lunafreyi możemy przyjrzeć się dzięki nowym screenom kilku członkom tytułowej organizacji - Nyxowi Ulricowi, Drautosowi, Crowe Altius, Luche Lazarusowi oraz Libertusowi. Na deser mamy dla was w galerii 3 nowe screeny z serialu animowanego Brotherhood.

Głównym bohaterem filmu "Kingsglaive" jest Nyx, który został uratowany przez Króla Regis w trakcie wojny, a teraz stara się odwdzięczyć się za ten czyn. Gość posiada wyróżniające zdolności bojowe. Jego aktualnym zadaniem jest eskortowanie Lunafreyi.

Lunafreya jest opisywana jako Wieszczka, która potrafi rozmawiać z bogami. Dziewczyna będzie używać tej zdolności do oczyszczania świata. Luna miała poślubić Noctisa w Altissie, ale była zmuszona udać się do stolicy Insomnii, by rozmawiać o traktacie z Królem Lucisem.

Rzeczony pełnometrażowy film (trwający ok. 110 minut) trafi do japońskich kin 9 lipca 2016 r. Następnie możemy szykować się na wydanie tego dzieła również w Europie/USA (choć na kinową premierę chyba nie ma co liczyć).

Tagi: film final fantasy Kingsglaive kino