Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 23.05.2016 14:29
Krwawa jatka z Shadow Warrior 2! Polacy oferują dynamiczną akcje z wybornym uzbrojeniem
654V

Krwawa jatka z Shadow Warrior 2! Polacy oferują dynamiczną akcje z wybornym uzbrojeniem

Lo Wang nie ma zamiaru ryzykować i w swojej najnowszej przygodzie wykorzysta najróżniejsze uzbrojenie, dzięki któremu wyeliminuje nadciągające ścierwo. Shadow Warrior 2 zostało zaprezentowane na kolejnym materiale wideo i gra wygląda zadziwiająco dobrze.  

Nie zrozumcie mnie źle, już wcześniej oglądając materiały z Shadow Warrior 2 widziałem znaczący progres względem wcześniejszej przygody znanego łysola, ale dopiero poniższy montaż pokazuje prawdziwą esencję produkcji. Polacy tworzą naprawdę wybuchową historię, która może odnieść w tym roku spory sukces.

Odnoszę wrażenie, że Flying Wild Hog musi zadbać wyłącznie o jedno – dobrą datę premiery. Jeśli studio wstrzeli się w odpowiedni moment, to produkcją może zainteresować się naprawdę szerokie grono odbiorców. Pod koniec roku nie będzie brakować shooterów, ale przygoda Lo Wanga wyróżnia się z tłumu.

Studio zadbało o rozbudowane elementy RPG, losowo generowane lokacje, zróżnicowane misje, najróżniejsze zdolności i sporo wyśmienitych giwer. Jeśli jesteście zainteresowani tytułem, to Mateusz miał okazję podjechać do deweloperów i sprawdził na własnej skórze tę krwawą przyjemność.

Źródło: YouTube.com

Tagi: