Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 04.05.2016 16:01
Klimatyczny zwiastun zapowiada fabularne DLC do Fallout 4. Far Harbor zadebiutuje w maju
1062V

Klimatyczny zwiastun zapowiada fabularne DLC do Fallout 4. Far Harbor zadebiutuje w maju

Bethesda właśnie opublikowała materiał zapowiadający trzecie rozszerzenie do swojego najnowszego dzieła. Fallout 4: Far Harbor otrzymał zwiastun oraz poznaliśmy oficjalną datę premiery. Jest to pierwsze, fabularne rozszerzenie do produkcji. 

Bethesda przedstawiła szczegóły Przepustki Sezonowej do Fallout 4 w lutym i już w maju zagramy w trzecie rozszerzenie. W Fallout 4: Far Harbor sprawdzimy pełnoprawną historię, w trakcie której gracz będzie musiał odnaleźć zaginioną kobietę. W pozycji trafimy do zupełnie nowej lokacji – na tytułową wyspę.

Dzisiaj możemy spojrzeć na zwiastun wydarzeń i jednocześnie twórcy potwierdzili datę wydania. Opowieść zadebiutuje na PlayStation 4, Xboksach One i komputerach osobistych dokładnie 19 maja. Przygoda została wyceniona na około 112 zł.

Na Twitterze studia pojawiła się informacja, która powinna zainteresować sympatyków pozycji – to podobno największe DLC przygotowane przez studio. Już wcześniej Pete Hines zapowiadał, że rozszerzenie jest większe od Shivering Isles z The Elder Scrolls IV: Oblivion.

Źródło: YouTube.com

Tagi: Bethesda data premiery dlc dodatek Fallout 4 fallout 4: far harbor trailer zwiastun