Powstaje kalendarz Clash of Beauties 2017

Gry
1373V
Powstaje kalendarz Clash of Beauties 2017
Wojciech Gruszczyk | 01.05.2016, 09:55

Fanów dobrego cosplayu na pewno ucieszy ta wiadomość. Twórca League of Beauties 2016 postanowił w tym roku kontynuować akcję i przygotować Clash of Beauties 2017. Projekt trafił na Wspieram.to, a zainteresowanych zapraszamy do zapoznania się ze wszystkimi szczegółami akcji. 

Clash of Beauties 2017 to kalendarz na 2017 rok, w którym znajdziecie znane cosplayerki i modelki. Piękne damy zaprezentują silne kobiece bohaterki gier, komisów oraz filmów. Jest to kontynuacja League of Beauties 2016, ale autor projektu zamierza zaskoczyć klientów zupełnie nowymi, a zarazem zaskakującymi wcieleniami.

Tak o Clash of Beauties 2017 wypowiada się producent, a zarazem fotograf, Norman Lenda:

"Kalendarz ten stanowi hołd dla wszystkich fanów kultowych gier i komiksów. Jest idealnym uzupełnieniem kolekcji każdego, komu nie są obce takie tytuły jak Tomb Raider, Mortal Kombat, Witcher, czy Street Fighter."

Dlaczego o tym wspominamy? Ponieważ Clash of Beauties 2017 trafiło na Wspieram.to, a twórca postanowił przedstawić pierwsze modeli:

Odpowiednie zainteresowanie akcją może spowodować, że w kalendarzu pojawi się gwiazda światowego cosplayu. Nasza redakcja na zachętę otrzymała specjalnie dla PPE nieopublikowany wcześniej kadr. Zobaczcie piękną bohaterkę Street Fighter V:

Poniżej przedstawiamy jeszcze materiał opublikowany na Wspieram.to: 

Źródło: własne

Komentarze (17)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper