Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 29.04.2016 19:33
Call of Duty: Infinite Warfare w bardzo dalekiej przyszłości. Gra zapowiedziana w Call of Duty: Black Ops III
2058V

Call of Duty: Infinite Warfare w bardzo dalekiej przyszłości. Gra zapowiedziana w Call of Duty: Black Ops III

Mieliście nadzieję, że wszystkie wcześniejsze plotki dotyczące umiejscowienia tegorocznej edycji Call of Duty w dalekiej przyszłości są nieprawdziwe? Niestety, wiele na to wskazuje, że w grze naprawdę wskoczymy w futurystyczne statki kosmiczne i zwiedzimy obce planety. W Call of Duty: Black Ops III pojawiła się jednoznaczna zajawka. 

Od dzisiaj posiadacze Call of Duty: Black Ops III mogą brać udział w nowej playliście. Zmagania odbywają się wyłącznie na Nuk3town i zawodnicy zbierają za swoje wyczyny podwójne doświadczenie. Nic w tym nadzwyczajnego, ale po rozegraniu spotkania pojawia się bardzo dziwna sytuacja…

Ogromny statek kosmiczny wpada na miejscówkę, niszczy wszystko i… Pojawia się powyższe logo oraz napis „Nuk3town offline”. W tej sytuacji możemy naprawdę szykować się na bardzo futurystyczne Call of Duty.

Według wcześniejszych plotek (plotka 1, plotka 2) gra ma zostać umiejscowiona w odległej przyszłości, a zmagania zostaną przeniesione między innymi na statki kosmiczne i obce planety. Na zakończenie warto dodać, że podobno w poniedziałek ma się pojawić oficjalna „zajawka zajawki”, a już w czwartek odbędzie się wielka prezentacja produkcji. 

Tagi: Call of Duty: Black Ops III Call of Duty: Infinite Warfare Infinity Ward