Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 29.04.2016 18:56
Walki superbohaterów z superłotrami na Xbox One. DC Universe Online debiutuje na sprzęcie Microsoftu
716V

Walki superbohaterów z superłotrami na Xbox One. DC Universe Online debiutuje na sprzęcie Microsoftu

W styczniu otrzymaliśmy oficjalną informacją dotyczącą utraty ekskluzywnego statusu przez DC Universe Online. Gra rozwijana przez Daybreak Game Company (niegdyś Sony Online Entertainment) jest od dzisiaj dostępna na platformie Microsoftu. 

Zazwyczaj nie wspominamy o starszych pozycjach, ale DC Universe Online jest grą dystrybuowaną w formie free-2-play, którą warto sprawdzić. Nie każdemu pewnie spodoba się przyjęte realia, ale w produkcję wciąż gra wielu graczy, więc w wolnej chwili można zapoznać się z dziełem.

Tytuł wylądował dzisiaj na Xboksie One – gracze muszą pobrać 34GB, a jednocześnie autorzy opublikowali na Xbox Live 14 dodatkowych fragmentów opowieści. Historie zostały spakowane w 5 zestawów i dwa pierwsze „epizody” zostały wycenione na 59,99 zł. Na trzeci odcinek przygód superbohaterów trzeba już przeznaczyć 169,99 zł.

Oczywiście nie bójcie się wykastrowanej pozycji – nawet w wersji darmowej można poznać tytuł na tyle, by zadecydować, czy chcemy inwestować jakąkolwiek gotówkę w to uniwersum. Szkoda jedynie, że autorzy nie zdecydowali się na wielką cross-platformową rozgrywkę – akurat w takim projekcie miałoby to większy sens.

Warto na pewno przypomnieć, że DC Universe Online zebrało nawet pozytywne opinie – wersja na PlayStation 4 (premiera w 2013 roku) może pochwalić się średnią ocen na poziomie 75%. 

 

Źródło: http://attackofthefanboy.com/news/dc-universe-online-flies-xbox-one/

Tagi: daybreak game company dc universe online premiera xbox one