Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 29.04.2016 14:15
Gearbox Software świętuje nadejście Battleborn. Zobaczcie premierowy zwiastun
409V

Gearbox Software świętuje nadejście Battleborn. Zobaczcie premierowy zwiastun

Akcja, bohaterowie i przyjemna muzyka. Gearbox Software przedstawiło premierowy zwiastun Battleborn, na którym są zaprezentowane najważniejsze elementy produkcji. Studio chwali się zawartością i zaprasza do zabawy.  

W maju na rynku pojawi się kilka mocnych strzelanek, ale najciekawiej zapowiada się rywalizacja Gearbox Software z Blizzardem. Twórcy Overwatch zaplanowali testy beta na dzień premiery Battleborn i ta sytuacja została przez deweloperów odebrana dość jednoznacznie.

Nie możemy jednak zapomnieć, że Battleborn to nie tylko zmagania w Sieci. Autorzy właśnie opublikowali zwiastun premierowy przedstawiający sporo atrakcji czekających na graczy. W grze możemy cieszyć się kooperacją na podzielonym ekranie, zagramy w pojedynkę, zbierzemy zespół, poznamy historię, czy po prostu weźmiemy udział w wielu sieciowych starciach.

Autorzy uniwersum Borderlands przygotowali naprawdę spory projekt, który może osiągnąć sukces… Oczywiście wszystko okaże się już w przyszłym tygodniu – premiera została zaplanowana na 3 maja, więc w okolicach poniedziałku-wtorku powinny pojawić się pierwsze recenzje. 

Źródło: YouTube.com

Tagi: