Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 28.04.2016 16:01
Unboxing pięknej wersji PlayStation 4, edycji kolekcjonerskiej oraz specjalnej Uncharted 4: Kres Złodzieja!
1345V

Unboxing pięknej wersji PlayStation 4, edycji kolekcjonerskiej oraz specjalnej Uncharted 4: Kres Złodzieja!

Do wielkiej premiery Uncharted 4: Kres Złodzieja pozostało już zaledwie 12 dni, więc dzisiaj możemy spojrzeć na dwa obszerne materiały prezentujące wypasioną edycję gry oraz specjalne wydanie PlayStation 4. Nathan Drake nadciąga! 

Sony nie oszczędza na promocji ostatniej przygody Nathana Drake’a. Firma postanowiła przygotować wypasioną kolekcjonerkę, edycję specjalną oraz ładny zestaw PlayStation 4. Mi z tego bogatego pakietu najbardziej podoba się konsola – tym razem firma zdecydowała się na ładny kolor urządzenia i w dodatku sprzęt został upiększony bohaterem serii.

W sumie ciekawie również prezentuje się Libertalia Collector's, ale akurat figurka nie robi na mnie większego wrażenia… Warto na pewno dodać, że według informacji PlayStation Polska pakiet został wyprzedany w naszym kraju. Jeśli zamierzacie postawić sobie Drake’a na półce, to musicie celować w mniejsze sklepy lub firmy z Zachodu. 

A teraz pozostaje nam tylko czekać… Gra zadebiutuje na rynku za 12 dni i zapewne w międzyczasie otrzymamy od Niegrzecznych Psiaków materiały z trybu sieciowego. Autorzy wcześniej zapowiedzieli, że chcą nas dobrze przygotować na tę przyjemność.

Źródło: YouTube.com

Tagi: Naughty Dog playstation 4 sony uncharted 4: kres złodzieja