Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 28.04.2016 15:34
Skrytobójczyni pokazuje umiejętności. Tak rozpoczyna się Shadwen
430V

Skrytobójczyni pokazuje umiejętności. Tak rozpoczyna się Shadwen

W przyszłym miesiącu sympatycy ukrywania się w cieniu i eliminowania przeciwników z ukrycia zagrają w Shadwen. Pozycja Frozenbyte została zaprezentowana na długim materiale wideo i gameplay przedstawia interesujące zdolności bohaterki.  

Shadwen to tytułowa bohaterka, która eliminuje wyznaczone cele i zbiera za to ogromną gotówkę. Skrytobójczyni w swojej misji musi poradzić sobie z samym królem, ale tym razem nie będzie to łatwa przeprawa. Protagonistka na początku historii spotka małą dziewczynę, która skomplikuje zadanie.

Dzisiaj możemy spojrzeć na 12 minut rozgrywki z pozycji i zaprezentowany gameplay potrafi zaintrygować. Autorzy postanowili wykorzystać zabawę czasem i dzięki temu w grze otrzymamy możliwość taktycznego zabijania przeciwników. Czasami wygląda to dość dziwnie – najbardziej w momencie „wiszenia w powietrzu”, ale trzeba przyznać, że ma to swój urok.

Jak widać Frozenbyte postanowiło porzucić uniwersum Trine i mam nadzieję, że Shadwen odniesie sukces. W gatunku skradanek nadal panuje posucha, a taka ciekawa bohaterka może zadowolić wielu graczy.

Pozycja w maju zadebiutuje na PlayStation 4 i komputerach osobistych.

Źródło: YouTube.com

Tagi: