Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 27.04.2016 16:58
Dark Souls III urosło w oczach od pierwszej odsłony. Zobaczcie świetny materiał z produkcji
832V

Dark Souls III urosło w oczach od pierwszej odsłony. Zobaczcie świetny materiał z produkcji

Od pierwszego Dark Souls minęło już 5 lat i w międzyczasie deweloperzy z From Software pracowali nad kilkoma innymi projektami. Autorzy nauczyli się nowych sztuczek, pracują na mocniejszych sprzętach i dzięki temu najnowsza odsłona wygląda pięknie. 

OSTRZEGAM PRZED SPOILERAMI

To nie są żarty. Jeśli jeszcze nie graliście w Dark Souls III, a zamierzacie zapoznać się z tytułem, to nie czytajcie dalej i nie oglądajcie poniższego filmu. From Software wykorzystuje kilka znanych motywów ze swoich poprzednich produkcji i na tym materiale wpadniecie na okrutny spoiler.

Japończycy wpadli na ciekawy pomysł i przenieśli znaną lokację z pierwszej do trzeciej odsłony. Jak zobaczycie poniżej niektóre elementy zostały zmienione, ale mimo wszystko całość prezentuje się naprawdę dobrze.

Bez wątpienia była to ryzykowna decyzja, która spotkała się z mieszanymi opiniami. Ja odniosłem wrażenie, że autorom w pewnym momencie zabrakło czasu i postanowili zdecydowanie za bardzo korzystać ze znanych elementów.

W grze można natrafić na więcej podobnych „replik” i nie jest to moim zdaniem najlepsza decyzja. A Wy co sądzicie o pomyśle Japończyków? 

Źródło: YouTube.com

Tagi: Bandai Namco Dark Souls dark souls iii From Software porównanie