Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 27.04.2016 21:00
Jak przetrwać w niebezpiecznych rejonach Alaski? Zobaczcie rozgrywkę z The Wild Eight
656V

Jak przetrwać w niebezpiecznych rejonach Alaski? Zobaczcie rozgrywkę z The Wild Eight

Rosjanie z 8 points chcą zaoferować graczom trudną szkołę przetrwania. W nadciągającym The Wild Eight będziemy musieli przetrwać w niebezpiecznych rejonach Alaski, a najnowsze materiały z produkcji pokazują, że nie będzie to łatwa przeprawa. Pozycja charakteryzuje się ciekawą oprawą. 

W przeciągu ostatnich kilku lat deweloperzy bardzo chętnie sięgają po temat survivalu. Gracze są rzucani w różne miejsca na świecie i ich zadaniem jest przetrwanie. Jak można poradzić sobie na pustkowiu? Nie jest to łatwa sprawa, ale bohaterowie dysponują najróżniejszymi umiejętnościami, dzięki którym mogą odnaleźć się w zaistniałej.

Dzisiaj możemy spojrzeć na pierwszą rozgrywkę z The Wild Eight. Bohater przeżył katastrofę samolotu i musi teraz szukać pożywienia, rozpalać ogień, dbać o kondycję i uważać na niebezpieczne zwierzęta. Jak zawsze w takich pozycjach początek jest dość prosty – musimy tylko znaleźć jedzenie i zadbać o ciepło, ale w tym przypadku twórcy wpadli na bardzo ciekawy pomysł.

Oglądaliście kiedyś „Zagubionych”? Znany amerykański serial jest główną inspiracją autorów, którzy nie ukrywają, że w trakcie rozgrywki trafimy na różne… Niepokojące sytuacje. Trudno oczywiście przewidywać, ale studio ma sporo możliwości.

Pozycja nadal znajduje się we wczesnej fazie projektowania, więc pewnie jeszcze wiele elementów zostanie poprawionych.   

Źródło: YouTube.com

Tagi: 8 points gameplay the wild eight