Mateusz Gołąb Mateusz Gołąb 25.04.2016 10:30
Wielkie święto graczy ponownie w stolicy! Znamy szczegóły Warsaw Games Week 2016
1131V

Wielkie święto graczy ponownie w stolicy! Znamy szczegóły Warsaw Games Week 2016

Pierwsza odsłona imprezy Warsaw Games Week bez wątpienia okazałą się ogromnym sukcesem w skali całego kraju. Nic więc dziwnego, że nowe targi dynamicznie rosną, a kolejna edycja już za parę miesięcy.

W zeszłym roku na terenie hali EXPO XXI pojawiło się aż 19 000 graczy, którzy brali udział w różnorodnych atrakcjach i testowali przedpremierowo najnowsze gry. W związku z ogromną popularnością, tegoroczna edycja wydłużona zostaje o jeden dzień. Druga edycja imprezy odbędzie się w dniach 13 - 18 października. Swoją obecność potwierdzili już czterej wydawcy - Sony Computer Entertainment Polska, Ubisoft, Microsoft oraz Cenega.

Targi ponownie odbędą się w Hali EXPO XXI przy ulicy Prądzyńskiego 12/14. Zwiększona została także powierzchnia całego wydarzenia, aby zapobiec tłumom i konieczności zaprzestania sprzedaży biletów, co niestety miało miejsce w zeszłym roku. Cieszymy się, że organizatorzy wyciągają w nioski z poprzedniej edycji, bo Warsaw Games Week to wydarzenie z potencjałem. W zeszłym roku przekonaliśmy się na własne oczy, że jest to impreza, która swoim rozmachem i organizacją może aspirować do miana prawdziwych europejskich targów.

Przypomnijcie sobie jak było w zeszłym roku:

Źródło: Notka prasowa

Tagi: