Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 22.04.2016 16:03
Krwawy zwiastun zapowiada otwarte testy Gears of War 4. Oglądasz i chcesz grać
797V

Krwawy zwiastun zapowiada otwarte testy Gears of War 4. Oglądasz i chcesz grać

Na początku przyszłego tygodnia rozpocznie się druga faza testów Gears of War 4, dzięki której każdy zainteresowany będzie mógł sprawdzić nową produkcję The Coalition. Twórcy postanowili zapowiedzieć przyjemności krwawym zwiastunem. 

Dobra muzyka, przyjemne fragmenty, nowe bronie, krwawe egzekucje… Czy ktokolwiek potrzebuje więcej? Mam wrażenie, że nie. Gears of War 4 zapowiada się świetnie i według dostępnych informacji, tryb sieciowy nie zawodzi. To nadal „stare Gearsy”, które są upiększone przez nowe elementy.

Zwiastun zapowiada drugą fazę testów, ponieważ już od poniedziałku pozycję sprawdzą wszyscy posiadacze Xboksów One. Koniec z wyczekiwaniem na kody i modleniem się o zbawienie. Studio  wcześniej potwierdziło, że zamierza podczas bety zaoferować rozgrywkę jak najszerszemu gronu odbiorców, ponieważ to wydarzenie ma na celu między innymi przeanalizowanie działania serwerów podczas obciążenia.

Jest to prawdopodobnie ostatnia szansa na sprawdzenie pozycji przed wielkim debiutem. Gra trafi do wszystkich zainteresowanych 10 październiku. 

PC

HQD5-RZWU-PCNV-9Q6R-FGGM

Źródło: YouTube.com

Tagi: beta Gears of War 4 Microsoft The Coalition trailer xbox one zwiastun