Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 22.04.2016 13:29
id Software nie zakończyło przedstawiać Doom. Twórcy zapowiadają dwie wielkie prezentacje
515V

id Software nie zakończyło przedstawiać Doom. Twórcy zapowiadają dwie wielkie prezentacje

Przez ostatnie tygodnie byliśmy stale karmieni nowymi materiałami z trybu sieciowego Doom (2016), ale to nie koniec przyjemności. Autorzy postanowili przedstawić jeszcze dwa znaczące elementy produkcji i firma przygotuje specjalne audycje live-stream.

Doom (2016) będzie zawierał trzy znaczące elementy – dynamiczny tryb sieciowy, długą kampanię oraz rozbudowany edytor. W ostatnich tygodniach stale słyszeliśmy o tym pierwszym elemencie, ale autorzy postanowili przedstawić również pozostałe aspekty pozycji.

W poniedziałek o godzinie 20:00 będziemy świadkami specjalnej prezentacji SnapMap. Twórcy chcą mieć pewność, że gracze otrzymają wszystkie niezbędne informacje o tym trybie i podczas prezentacji zobaczymy mnóstwo zawartości. Studio pokaże zainteresowanym, jak możemy w prosty sposób stworzyć nowy wariant zabawy.

Natomiast w środę, również o godzinie 20:00, zobaczymy nową część kampanii. Kierownik produkcji Marty Stratton i dyrektor kreatywny Hugo Martin wspólnymi siłami pokażą nigdy wcześniej niezaprezentowany fragment historii i autorzy zaprezentują dynamiczną rozgrywkę.

Nasza ekipa jest gotowa na te przyjemności, więc możecie mieć pewność, że nie zapomnimy o nadciągających przyjemnościach i przypomnimy Wam o tych wydarzeniach. 

Źródło: https://bethesda.net/#pl/events/game/doom-exclusive-snapmap-and-single-player-streams/2016/04/20/107

Tagi: