Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 22.04.2016 14:30
Na Faith musimy zaczekać, ale możemy zobaczyć świeżą rozgrywkę. Tak wygląda beta Mirror’s Edge Catalyst
588V

Na Faith musimy zaczekać, ale możemy zobaczyć świeżą rozgrywkę. Tak wygląda beta Mirror’s Edge Catalyst

DICE wczoraj oficjalnie przełożyło premierę Mirror’s Edge Catalyst, ale nie możemy zapomnieć, że dzisiaj startują testy beta. Niektórzy gracze już pobiegali po mieście i dzięki temu przedstawiają rozgrywkę. Mamy pełen zapis z przygotowanego fragmentu produkcji. 

Jeśli nie udało się Wam załapać na testy Mirror’s Edge Catalyst, a jesteście bardzo zainteresowani pozycją, to jackfrags przedstawia pełną betę. Znany YouTuber postanowił sprawdzić każdą misję oraz wszystkie przygotowane wyzwania.

Wiele na to wskazuje, że autorzy pozwalają nam po prostu poznać początek historii. Wcześniej DICE informowało, że w grze na początku bohaterka wychodzi z więzienia i powstał również specjalny komiks, który przedstawia historię przed zamknięciem protagonistki.

Na uwagę na pewno zasługuje grafika. Jest to edycja z komputerów osobistych, ale konsolowe wydanie nie powinno wyglądać dużo gorzej. Ciekawostką jest kolejne wykorzystanie czerwonej barwy – niektóre patenty zawsze się sprawdzają! ;)

Teraz pozostaje nam tylko czekać. Miejmy nadzieję, że autorzy naprawdę wyciągną wnioski z testów i już w czerwcu pozwolą nam wcielić się w znaną, a zarazem lubianą bohaterkę. 

PS4

68DD-EQNR-8C23

Źródło: YouTube.com

Tagi: beta DICE Electronic Arts gameplay mirror's edge catalyst