Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 21.04.2016 18:06
Mirror's Edge Catalyst ponownie opóźnione. Gra nie zadebiutuje w przyszłym miesiącu
942V

Mirror's Edge Catalyst ponownie opóźnione. Gra nie zadebiutuje w przyszłym miesiącu

Nie mamy najlepszych informacji dla miłośników biegania po dachach. DICE właśnie poinformowało o kolejnym opóźnieniu premiery Mirror's Edge Catalyst. Twórcy potrzebują więcej czasu na dopracowanie produkcji. 

Szykowaliście się już na premierę Mirror’s Edge Catalyst? To musicie przełożyć plany. Na witrynie produkcji pojawiła się wiadomość od dyrektora do spraw projektów z DICE – Erika Odeldahla – który przekazał złą wiadomość. Autorzy postanowili przełożyć premierę, by móc dopracować kilka elementów rozgrywki, a jednocześnie wyciągnąć wnioski z opinii graczy. W tym tygodniu startuje beta, dzięki której sympatycy uniwersum wypróbują pozycję i pewnie deweloperzy otrzymają sporo informacji zwrotnych.  

Gra zadebiutuje na rynku dopiero 9 czerwca. Warto na pewno przypomnieć, że w październiku otrzymaliśmy bardzo podobną wiadomość. Gra początkowo miała zadebiutować na rynku 26 lutego, ale studio zmieniło plany i zapowiedziało powrót znanej bohaterki na 24 maja. 

Teraz możemy mieć tylko nadzieję, że gra naprawdę zadebiutuje w czerwcu. W sumie ta data wydaje się zdecydowanie przyjemniejsza dla DICE… Przynajmniej studio nie będzie musiało mierzyć się z najmocniejszymi projektami maja.

Źródło: Twitter.com

Tagi: data premiery DICE Electronic Arts mirror's edge catalyst opóźnienie