Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 21.04.2016 15:59
EVE: Valkyrie z rozgrywką cross-platformową! Produkcja połączy graczy z PlayStation VR, HTC Vive i Oculus Rift
524V

EVE: Valkyrie z rozgrywką cross-platformową! Produkcja połączy graczy z PlayStation VR, HTC Vive i Oculus Rift

Serwery EVE: Valkyrie na pewno nie będą puste. Twórcy wpadli na świetny pomysł i zaoferują graczom rozgrywkę cross-platformową. Ta decyzja może mieć bardzo dobry wpływ na rozwój pozycji.

Gogle wirtualnej rzeczywistości dopiero raczkują, więc deweloperzy muszą stawać na głowie, by sprzedać swój produkt graczom. Twórcy z CCP Games wpadli na ciekawy pomysł, ponieważ zdecydowali się na rozgrywkę cross-platformową.

W EVE: Valkyrie jednocześnie zagramy na PlayStation VR, HTC Vive oraz Oculus Rift! W konsekwencji serwery nie będą świecić pustkami, więc pozycja ma szansę przetrwać i jeszcze przez wiele miesięcy jednoczyć sympatyków latania po galaktykach.

Owen O'Brien zapowiedział wspólne umieranie:

„EVE: Valkyrie od początku powstało jako produkcja przeznaczona na gogle wirtualnej rzeczywistości i chcemy, by ludzie niezależnie od platformy wspólnie latali i umierali. Z tego powodu jest to dla nas ważna rzecz. Gracze będą mogli grać razem i przełamywać bariery.”

Jest to moim zdaniem  doskonała decyzja, dzięki której faktycznie produkcja może odnieść spory sukces. W sumie jest to aktualnie jeden z nielicznych tytułów na gogle VR, którym warto się zainteresować. 

Źródło: http://www.polygon.com/2016/4/21/11477562/eve-valkyrie-cross-platform-play

Tagi: ccp games cross-platform eve: valkyrie gogle vr wirtualna rzeczywistość