Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 21.04.2016 15:08
Kolejne plotki o fabularnym dodatku do Grand Theft Auto V. W DLC ma pojawić się nowy bohater
1734V

Kolejne plotki o fabularnym dodatku do Grand Theft Auto V. W DLC ma pojawić się nowy bohater

Stale otrzymujemy mniejsze informacje o rozszerzeniu do Grand Theft Auto V. Według najnowszych plotek w pozycji pojawi się zupełnie nowy bohater, a skalę projektu można porównać do dodatku do Grand Theft Auto IV.

To oczywiście nie są oficjalne informacje, ale dziennikarze greckiej witryny Busted otrzymali podobno konkrety na temat pierwszego, fabularnego rozszerzenia do Grand Theft Auto V. Rockstar Games ma pracować nad DLC przypominającym epizod z Liberty City.

Głównym bohaterem dodatku jest Anthony Miller, czyli zupełnie nowa postać. W produkcji nie zabraknie nowych samochodów, które będziemy mogli upiększać, a ponadto pojeździmy na koniach, czy też wskoczymy do kasyna. W DLC mają również pojawić się dwie znane lokacje San Fierro oraz Las Venturas, które gracze znają z Grand Theft Auto: San Andreas.

Trudno oczywiście oczekiwać, że Rockstar skomentuje informacje, ale firma w tym roku pojawi się na E3. Patrząc na stale wysokie zainteresowanie GTA V możemy oczekiwać, że coś jest na rzeczy – w końcu baza użytkowników pozycji jest ogromna i na pewno gracze chętnie poznają kolejną opowieść z tego wielkiego uniwersum.  

Źródło: http://www.gamepur.com/news/22813-gta-v-story-based-dlc-support-new-san-andreas-regions-horse-riding-casino.html

Tagi: Grand Theft Auto V plotka Rockstar