Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 21.04.2016 21:09
Zobaczcie 5 pięknych planet z No Man’s Sky - fragment rozgrywki przedstawia różnorodne miejscówki
874V

Zobaczcie 5 pięknych planet z No Man’s Sky - fragment rozgrywki przedstawia różnorodne miejscówki

W No Man's Sky wiele czasu spędzimy na podróżowaniu od planety do planety i poszukiwaniu surowców. Twórcy chcą mieć pewność, że eksploracja lokacji nie będzie nudna, więc zadbano o sporą różnorodność dostępnych miejscówek.  

Małymi krokami poznajemy kolejne szczegóły z No Man's Sky. Twórcy nie mają już wiele czasu na zaprezentowanie pozycji, więc możemy mieć pewność, że teraz będziemy stale informowani o kolejnych elementach projektu.

Autorzy przygotowali generator światów, który stale będzie kreował różne tereny, nowe okazy zwierząt i kolejną faunę. Dzisiaj możemy spojrzeć na pięć wybranych planet i różnorodność cieszy. Zazwyczaj w przypadku tej pozycji byliśmy karmieni ciągle podobnymi widokami, a jak widać gra może nas pozytywnie zaskoczyć. To pewnie nie koniec przygotowanych elementów, ponieważ deweloperzy już wcześniej zapowiedzieli, że stworzony skrypt ma niemal nieograniczone możliwości.

No Man's Sky na kolejnym materiale wygląda naprawdę dobrze, jednak bez wątpienia będzie to produkcja przeznaczona do wielkich odkrywców. Niezliczone planety mogą odstraszyć sympatyków korytarzowych i w pewien sposób zamkniętych produkcji. 

Źródło: YouTube.com

Tagi: Hello Games No Man's Sky playstation 4 sony