Mateusz Gołąb Mateusz Gołąb 20.04.2016 12:52
Powstaną remaki najlepszych odsłon Ridge Racer i Ace Combat? To niewykluczone
593V

Powstaną remaki najlepszych odsłon Ridge Racer i Ace Combat? To niewykluczone

To byłoby naprawdę coś. Jeżeli te projekty dojdą do skutku, to miejmy jednak nadzieję, że nie będą to zwykłe porty, a pełnoprawne produkcje stworzone praktycznie od zera.

W zeszłym tygodniu producent gry Ace Combat 7 - Kazatuoki Kono przeprowadził na swoim Twitterze dwie ankiety. Pytał o to, które odsłony dwóch legendarnych serii, czyli Ace Combat i Ridge Racer, chcielibyśmy zobaczyć odnowione na nowych sprzętach. Właśnie pojawiły się wyniki i gracze wyrazili swoją wolę wybierając dosyć oczywiste typy. Zwyciężyły Ridge Racer Type 4 oraz Ace Combat 5: The Unsung War.

Ne wiemy jednak, czy wspomniana ankieta przyniesie jakieś owoce, czy została jedynie wstawiona przez Japończyka dla zabawy. Miejmy jednak nadzieję, że Kono wie co robi i jest świadomy tego, że pytając gracz o zdanie, rozbudza w nich zainteresowanie tymi grami.

Pozostaje nam cierpliwie czekać na jakieś oficjalne wieści. Miejmy nadzieję, że niebawem Bandai Namco będzie miało nam coś do ogłoszenia.

Źródło: http://www.dualshockers.com/2016/04/19/ace-combat-5-and-ridge-racer-type-4-triumph-on-bandai-namco-producers-remake-polls/

Tagi: