Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 18.04.2016 16:59
Bandai Namco chwali się przyjęciem Dark Souls III na klimatycznym zwiastunie
695V

Bandai Namco chwali się przyjęciem Dark Souls III na klimatycznym zwiastunie

Dark Souls III zbiera fantastyczne oceny, więc tylko kwestią czasu było pojawienie się nowego materiału z produkcji. Wydawca chwali się przyjęciem i pozwala przygotować się na walkę z wielkimi bestiami. 

Nikogo nie powinien dziwić ten zwiastun. Wydawca Dark Souls III może świętować, ponieważ produkcja jest rozchwytywana przez graczy na całym świecie, a ponadto pozycja została doceniona przez dziennikarzy. Deweloperzy nie zawiedli swoich fanów i przygotowali pozycję, która zbiera oceny na poziomie 88-91%.

Z tego powodu możemy spojrzeć na poniższy materiał. Film w klimatyczny sposób zapowiada wielkie walki. Jeśli macie alergię na niepożądane treści, to lepiej unikajcie tego wideo, ale w zasadzie akurat tym razem twórcy nie pokazują za wiele. Trudno przetrwać unikając jakichkolwiek zdjęć, czy też fragmentów rozgrywki rozrzuconych po Sieci, więc pewnie widzieliście już znacznie więcej.

Teraz możemy mieć tylko nadzieję, że From Software kreuje już kolejną wymagającą pozycję. Autorzy podobno nie chcą już przygotowywać kolejnych odsłon serii Dark Souls, ale zapewne twórcy szykują dla nas nową markę.  

Źródło: YouTube.com

Tagi: