Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 18.04.2016 16:00
Tak rozpoczyna się Song of the Deep. Zobaczcie w akcji nowe IP Insomniac Games
798V

Tak rozpoczyna się Song of the Deep. Zobaczcie w akcji nowe IP Insomniac Games

Twórcy serii Ratchet & Clank na początku roku zaprezentowali nową markę. Nie wszystkim graczom przypadła do gustu wizja zręcznościowej platformówki 2D, ale zainteresowanych zapraszam na świeżutki materiał. Studio przedstawia sam początek rozgrywki, który ma nas zachęcić do zabawy. 

Deweloperzy z Insomniac Games nie mogą narzekać na brak pracy. Studio dopiero skończyło przygotowywać Ratchet & Clank (2016), dzisiaj zapowiedziano Feral Rites i The Unspoken, a jeszcze zespół pracuje nad Edge of Nowhere oraz Song of the Deep.

Na szczęście możemy mieć pewność, że prace nad dwoma ostatnimi projektami w niedalekiej przyszłości zostaną zakończone. Opowieść Merryn, która stara się odnaleźć swojego zaginionego ojca zadebiutuje na rynku już 12 lipca, a dzisiaj możemy spojrzeć na świeżutki materiał przedstawiający rozgrywkę.

Redakcja IGN otrzymała możliwość sprawdzenia pierwszych minut przygody i gra wygląda na ciekawą platformówkę 2D, która na pewno zainteresuje sympatyków gatunku. Autorzy nie odkrywają nowego lądu, ale chcą zaoferować graczom przyjemną historię z zagadkami oraz licznymi zręcznościowymi elementami.

Dodatkowo możecie spojrzeć na świeżutki zwiastun, który przedstawia historię oraz przygotowuje śmiałków na tę podwodną przyjemność. Tytuł zmierza na PlayStation 4, Xboksa One i komputery osobiste, a będzie dystrybuowany za pośrednictwem PlayStation Store, Xbox Live oraz Steam. 

Źródło: YouTube.com

Tagi: gameplay Insomniac Games song of the deep