Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 15.04.2016 17:46
Wyciekła mapa z Red Dead Redemption 2! Informację potwierdza zaufane źródło
4457V

Wyciekła mapa z Red Dead Redemption 2! Informację potwierdza zaufane źródło

Już wczoraj w Sieci pojawiła się grafika, która podobno przedstawiała świat z  Red Dead Redemption 2. Nie ruszałem tematu, ponieważ nie wierzyłem w tak mocny przeciek, jednak właśnie informacja została potwierdzona przez „zaufane źródło” redakcji TechRadar.

Rockstar oficjalnie nie potwierdził prac nad Red Dead Redemption 2, ale od pewnego czasu systematycznie otrzymujemy przecieki dotyczące tej pozycji. Jednak jeszcze nigdy nie mieliśmy tak mocnej bomby.

Wczoraj w Sieci pojawiła się grafika świata produkcji, ale w sumie tylko nielicznie redakcje ruszyły temat. Dzisiaj wiadomość powróciła, ponieważ dziennikarze TechRadaru skonsultowali się z „zaufanym źródłem” i człowiek potwierdza, że jest to mapa z RDR 2.

Według redakcji gra ma być umiejscowiona przed wydarzeniami z Red Dead Redemption, ale oczywiście są to tylko i wyłącznie spekulacje. Zespół postanowił porównać mapy z dwóch gier i zauważył te same lokacje – możecie tutaj zobaczyć między innymi Black Water. 

Ciekawostką jest również pojawienie się „New Bordeaux” (znajdziecie miejscówkę po prawej stronie), ponieważ właśnie w tym mieście odbywają się wydarzenia z Mafia III, czyli innej pozycji wydanej przez Take-Two. Może właśnie w tej produkcji pojawią się mocne dowody, które jednoznacznie potwierdzą nadejście tytułu?  

Źródło: http://www.techradar.com/news/gaming/this-is-the-map-you-ll-be-playing-in-red-dead-redemption-2-1319101?utm_content=buffer11dfa

Tagi: plotka przeciek Red Dead Redemption Red Dead Redemption 2 Rockstar