Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 15.04.2016 15:29
Blues and Bullets zmierza na PlayStation 4. Historię gliniarza poznamy w przyszłym tygodniu
1010V

Blues and Bullets zmierza na PlayStation 4. Historię gliniarza poznamy w przyszłym tygodniu

A Crowd of Monsters w ubiegłym roku wrzuciło na rynek pierwszą część epizodycznej opowieści detektywa Pattona, który w codziennej pracy musi radzić sobie z demonami przeszłości. Gra aktualnie zadebiutowała wyłącznie na dwóch platformach, ale deweloperzy postanowili zaoferować przygodę posiadaczom PlayStation 4. 

Jest to dość niespodziewana sytuacja, ponieważ posiadacze Xboksów One i komputerów osobistych nadal nie mogą zapoznać się z pełną historią Blues and Bullets. Twórcy wrzucili na rynek wyłącznie początek przygody w formie 2 odcinków i klienci nadal muszą czekać na kolejne 3 epizody. Mimo wszystko deweloperzy znaleźli czas, by przygotować edycję na PlayStation 4. Wersja na sprzęt Sony trafi na PlayStation Store dokładnie 20 kwietnia, ale oczywiście w tym przypadku również otrzymamy wstęp do przyjemności.

W produkcji zainteresowani wcielą się w detektywa Pattona, który musi rozwikłać serię brutalnych morderstw. Bohater podczas rozgrywki przesłuchuje podejrzanych świadków, dyskutuje z kluczowymi postaciami oraz często sięga po broń. Istotnym elementem pozycji są decyzje, przez które budowane są wydarzenia. Historia zmienia się w zależności od podjętych wyborów.

Jednym z mocniejszych punktów produkcji jest czarno-biała oprawa, która przypomina między innymi film Sin City. 

Źródło: https://blog.eu.playstation.com/2016/04/15/episodic-crime-noir-adventure-blues-bullets-comes-to-ps4-next-week

Tagi: a crowd of monsters Blues and Bullets playstation 4