Bartosz Dawidowski Bartosz Dawidowski 15.04.2016 08:11
Posmakuj życia sprzed apokalipsy - samochód z Fallout 4 dostępny za darmo w Forza 6!
1286V

Posmakuj życia sprzed apokalipsy - samochód z Fallout 4 dostępny za darmo w Forza 6!

Kojarzycie czerwony samochód "Cherry Bomb", którego można ujrzeć w Fallout 4 w pierwszych minutach zabawy, a także na reklamach i posłuchać o nim piosenki w radiu? Ta "preapokaliptyczna bryka” została właśnie udostępniona za darmo w Forza Motorsport 6

Współpracę Bethesda Game Studios z Turn 10 nawiązano już w okolicach listopada 2015 roku, a teraz możemy wreszcie mówić o pierwszych owocach tego partnerstwa. Wszyscy posiadacze Forza Motorsport 6 mogą od dzisiaj za darmo ściągać samochód "Chryslus Rocket '69", którym można się ścigać z innymi autami dostępnymi w grze.

Kody na pobranie Chryslus Rocket są wysyłane do graczy, którzy zagrali wcześniej w Forza Motorsport 6 lub w Fallout 4 na XOne i byli w tym czasie połączeni ze swoim profilem Xbox Live. Microsoft wysyła miliony kodów, więc ostrzega, że ten proces może zająć "kilka dni". Wydawca informuje, że gracze, którzy zakupili/zakupią Forza Motorsport 6 lub Fallout 4 od 14 kwietnia otrzymają swój kod dopiero na początku maja.

To nie koniec atrakcji dla fanów uniwersum Fallouta. Niedługo na oficjalnej stronie Forza Motorsport ma pojawić się wywiad z pracownikami Bethesdy dotyczący tego cudeńka, a także konkurs fotograficzny, w którym główną rolę odgrywać będzie oczywiście czerwony jak cegła model Rocket '69.

 

Tagi: ciekawostki fallout Fallout 4 forza forza motorsport 6