Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 12.04.2016 17:42
Microsoft zapowiada aktualizację Xbox One - gracze będą testować nowe funkcje
1249V

Microsoft zapowiada aktualizację Xbox One - gracze będą testować nowe funkcje

Amerykańska korporacja na konferencji Build zapowiedziała zamienienie wszystkich Xboksów One w devkity. Firma nadal testuje wielką aktualizację, ale już wkrótce pliki trafią do pierwszych zainteresowanych.  

Microsoft potwierdził, że latem wszyscy gracze będą mogli bez najmniejszych przeszkód zamienić Xboksy One w devkity. Dzięki temu każdy zainteresowany otrzyma możliwość tworzenia aplikacji oraz przygotowywania gier na konsolę Amerykanów.

Microsoft niedawno zapowiedział, że pierwsi śmiałkowie mogą sprawdzać aktualizację i deweloperzy przygotowują już pierwsze aplikacje. Na szczegóły musimy oczywiście zaczekać, ale Mike Ybarra poinformował, że w niedalekiej przyszłości sprawdzimy wybrane elementy:

„Win10 Anniversary Update ogłoszona na konferencji Build posiada kluczowe elementy dla graczy, więc nowa aktualizacja Xboksa trafi do programu Preview pod koniec maja / na początku czerwca.”

Jest to miła informacja, która na pewno powinna zainteresować wielu graczy. W końcu w programie Preview znajduje się wielu czytelników PPE, a już wkrótce gracze sprawdzą nowe funkcje Xboksa One.  

Źródło: Twitter.com

Tagi: Microsoft mike ybarra windows 10 xbox one