Bartosz Dawidowski Bartosz Dawidowski 11.04.2016 08:47
Pierwsze recenzje Ratchet & Clank; twórcy oceniają długość zabawy na ok. 10 godzin
1597V

Pierwsze recenzje Ratchet & Clank; twórcy oceniają długość zabawy na ok. 10 godzin

Czekacie na Ratchet & Clank (2016) na PlayStation 4? W Sieci już pojawiły się pierwsze recenzje nowej gry Insomniac. Sami deweloperzy zdradzili również na Twitterze, ile zajmie nam ukończenie produkcji.

Kilka redakcji nie oglądało się na obowiązujące embargo wydawnicze i opublikowało już recenzje Ratchet & Clank (2016). Serwis Gadgets.ndtv przyznał grze notę 9/10, doceniając wspaniale zróżnicowany arsenał dostępny w tytule, a także świetnie rozwiązanie sterowanie i rozwinięcie fabuły. Jako minus wymieniono "małe problemy techniczne". Dokładnie chodzi o drobne zwolnienia animacji "w pewnych zatłoczonych miejscach".

Drugą recenzję przygotował GamerCenterOnline, który wlepił tytułowi ocenę 8.7. Redaktor serwisu chwali doskonale dopracowaną grafikę i dobrze przemyślany gameplay.

Na jak długą rozgrywkę możemy liczyć? Na to pytanie odpowiedzieli sami deweloperzy z Insomniac Games. Na swoim Twitterze ekipa napisała, że przejście Ratchet & Clank zajmuje średnio ok. 10-11 godzin "bez zaliczania wszystkiego".

Tagi: exclusive ps4 ratchet ratchet & clank recenzje