Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 08.04.2016 17:04
Napłynęły gorące szczegóły o nowej The Legend of Zelda. Gra zmierza jednocześnie na 2 platformy?
1085V

Napłynęły gorące szczegóły o nowej The Legend of Zelda. Gra zmierza jednocześnie na 2 platformy?

Nintendo od dłuższego czasu nie opublikowało żadnej informacji na temat The Legend of Zelda (nazwa robocza) na Nintendo Wii U. Możemy mieć jednak pewność, że gra nadal powstaje, bo właśnie otrzymaliśmy gorące szczegóły z bardzo zaufanego źródła. 

W marcu 2015 roku otrzymaliśmy oficjalną wiadomość dotyczącą opóźnienia premiery The Legend of Zelda (nazwa robocza) na Nintendo Wii U. W zasadzie to była ostatnia wielka informacja opublikowana na temat projektu od przeszło roku.

Ciszę przerwała Emily Rogers, która właśnie podzieliła się ze światem gorącymi plotkami. Znana branżowa donosicielka twierdzi, że otrzymała te wszystkie szczegóły od bardzo zaufanego źródła z Nintendo:

  • Gra zadebiutuje jednocześnie na Nintendo Wii U oraz Nintendo NX.
  • W tytule będziemy mogli zagrać kobietą lub mężczyzną.
  • Większość bohaterów przemówi do graczy… Z wyjątkiem Linka.

Emily Rogers wielokrotnie dzieliła się ze sceną bardzo ciekawymi informacjami na temat planów oraz produkcji Nintendo i zazwyczaj te wieści były potwierdzane przez przedstawicieli Big N. Warto na pewno dodać, że Liam Robertson również potwierdził otrzymanie identycznych wiadomości dotyczących The Legend of Zelda (nazwa robocza). 

Źródło: Twitter.com

Tagi: