Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 08.04.2016 15:32
Propaganda siłą Homefront: The Revolution. Poznajcie firmę APEX
457V

Propaganda siłą Homefront: The Revolution. Poznajcie firmę APEX

Dambuster Studio wciąż dopracowuje, rozszerza i ulepsza Homefront: The Revolution. Gra zadebiutuje na rynku już w przyszłym miesiącu, więc dzisiaj możemy zapoznać się z dokładnym tłem fabularnym. Twórcy przygotowali niebanalną opowieść. 

Akcja produkcji została osadzona w 2029 roku. Od dwóch lat Korea Południowa okupuje Stany Zjednoczone, ale w tym przypadku nie byliśmy świadkami wojny na wielką skalę. Koreańczycy postanowili wykorzystać swoją technologię i już wiele lat temu inżynierowie z tego kraju pracowali nad nowoczesnym sprzętem, który miał kluczowe znaczenie w historii świata. Amerykanie w tej opowieści mają sporego pecha, ponieważ wyprawa Apollo 10 ginie w 1969 roku i w konsekwencji Stany Zjednoczone nie są dalej liderem innowacji.

Następnie w 1973 roku oficjalnie powstała firma APEX, która wprowadza na rynek pierwszy komputer. Firma w kolejnych latach przygotowuje nowe urządzenia, z których korzystają ludzie na całym świecie. APEX nie zajmuje się tylko i wyłącznie tworzeniem gadżetów – korporacja przygotowała również szereg broni, które jest wykorzystywana przez między innymi armię USA.

Po co o tym wspominam? Bo Koreańczycy w odpowiedniej chwili po prostu zdalnie wyłączyli całą sprzedaną broń i postanowili odwiedzić swoich klientów. Armia Korei pojawiła się na ziemiach Stanów Zjednoczonych, by wspierać swojego towarzysza, ale prawda jest zupełnie inna…

Dzisiaj możemy zapoznać się ze spotem reklamującym firmę APEX - Dambuster Studio przygotowało naprawdę ciekawą historię i nie możemy zapomnieć, że fabuła w tytule ma wystarczyć na długie 30 godzin rozgrywki. Szkoda jedynie, że tytuł nie prezentuje odpowiednio wysokiej jakości pod względem rozgrywki. Nasze wrażenia z kampanii znajdziecie w tym miejscu. 

Źródło: Informacja prasowa

Tagi: homefront: the revolution trailer zwiastuny