Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 08.04.2016 13:59
Wielkie bestie na PlayStation 4. Zobaczcie rozgrywkę z Toukiden 2
3850V

Wielkie bestie na PlayStation 4. Zobaczcie rozgrywkę z Toukiden 2

Omega Force przygotowuje kolejną odsłonę serii Toukiden. Gra zmierza na trzy platformy Sony, a dzisiaj możemy spojrzeć na świeżutką rozgrywkę. Japończycy sprawdzają tytuł i dostarczają gorące fragmenty rozgrywki. 

Toukiden 2 od pierwszej informacji zapowiada się na wyjątkowe dzieło dla fanów biegania za wielkimi bestiami. Deweloperzy chcą rozbudować uniwersum, przygotować jeszcze potężniejszych przeciwników i… „Realistyczne starcia”. Studio zdecydowało się na taki ruch, by pozycją zainteresowało się większe grono graczy.

Dzisiaj możemy spojrzeć na nowe fragmenty rozgrywki i pozycja wygląda bardzo sympatycznie. Mieszkańcy Japonii mogą sprawdzać tytuł, który faktycznie wygląda przyzwoicie. Jestem pewien, że miłośnicy gatunku nie będą narzekać, a z radością wyeliminują wszystkich przeciwników.

Gra aktualnie została zapowiedziana wyłącznie na japoński rynek, ale możemy mieć pewność, że w niedalekiej przyszłości otrzymamy stosowne ogłoszenie dotyczące prac nad lokalizacją. Uniwersum Toukiden ma na Zachodzie sporo fanów, więc autorzy na pewno nie zapomną o potencjalnych klientach.     

Źródło: YouTube.com

Tagi: gameplay Omega Force toukiden 2