Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 07.04.2016 17:32
W sierpniu na Zachodzie zagramy w Attack On Titan. Zobaczcie nowy zwiastun
638V

W sierpniu na Zachodzie zagramy w Attack On Titan. Zobaczcie nowy zwiastun

Attack On Titan zadebiutowało w Japonii na początku roku. Koei Tecmo zdecydowało się przenieść produkcję również na Zachód i firma opublikowała zwiastun oraz potwierdziła datę wydania. 

Attack On Titan to gra akcji przygotowana na podstawie znanej mangi, która pierwotnie zadebiutowała w 2013 roku. Opowieść przedstawia postapokalipyczny świat, w którym ludzie zostali niema wybici przez wielkie tytany.

Uniwersum zbiera bardzo pozytywne opinie, więc tylko kwestią czasu było pojawienie się gier na podstawie serii. Najnowsza – Attack On Titan – zadebiutowała w Japonii 18 lutego, a za projekt odpowiedzialne jest studio Omega Force.

Dzisiaj otrzymaliśmy bardzo ciekawą informację, a mianowicie – pozycja trafi również na Zachód. Wydawca – Koei Tecmo – zdecydował się przygotować stosowną lokalizację i premiera na PlayStation 4, PlayStation 3, PlayStation Vicie, Xboksie One i komputerach osobistych odbędzie się już 26 sierpnia

Z tej okazji możemy zapoznać się z nowym zwiastunem – materiał wprowadza do gry i pozwala spojrzeć na rozgrywkę z wersji na PlayStation 4.


Źródło: Twitter.com

Tagi: attack on titan data premiery Omega Force tecmo koei zwiastun