Bartosz Dawidowski Bartosz Dawidowski 07.04.2016 07:57
Premiera Umbrella Corps opóźniona; Capcom prezentuje bogactwo przeróbek ekwipunku
739V

Premiera Umbrella Corps opóźniona; Capcom prezentuje bogactwo przeróbek ekwipunku

Już cieszyliśmy się, że zagramy w Resident Evil: Umbrella Corps w maju. Niestety okazuje się, że Capcom zalicza obsuwę w przypadku tej sieciowej strzelaniny.

Umbrella Corps to sieciowa strzelanina TPP, w której zmierzymy się ze sobą, wcielając w zombiaków lub ludzi. Gra miała trafić na rynek w maju, ale niestety okazuje się, że ta data nie zostanie utrzymana. Capcom właśnie ogłosił, że tytuł ma trafić do cyfrowej dystrybucji dopiero od 21 czerwca 2016 r. Wszystko podobno po to, by lepiej dopracować strzelaninę. Produkcja będzie kosztować na PC i PS4 30 dolarów (tylko cyfrowa dystrybucja).

Trailer, który widzicie poniżej to nowy materiał wideo, który został opublikowany przy okazji informacji o opóźnieniu premiery. Capcom ujawnia w tym klipie szczegóły dotyczące personalizacji postaci w Umbrella Corps. Będziemy mogli w czerwcu modyfikować broń, pancerze, a nawet animacje z kategorii emotek. W przypadku animacji będzie można nagrać własne dźwięki i zmienić ruchy postaci na wybrane przez siebie...


Tagi: resident evil: umbrella corps