Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 06.04.2016 20:29
Zapowiedziano Hand of Fate 2. Twórcy obiecują solidną rozbudowę pierwowzoru
446V

Zapowiedziano Hand of Fate 2. Twórcy obiecują solidną rozbudowę pierwowzoru

Hand of Fate zadebiutowało na początku ubiegłego roku i ta hybryda karcianki, RPG-a oraz planszówki zebrała sporo pozytywnych opinii. Deweloperzy postanowili zebrać informacje zwrotne i przygotować drugą odsłonę. Gra ma zaoferować zainteresowanym jeszcze więcej zawirowanych wrażeń. 

Defiant Development zaryzykowało tworząc Hand of Fate, ale najwidoczniej się opłacało. Twórcy dzisiaj poinformowali, że rozpoczęli prace nad kontynuacją. Na tytuł będziemy musieli długo zaczekać, ponieważ premierę zaplanowano dopiero na 2017 rok.

Autorzy zamierzają rozbudować dosłownie każdy element pierwowzoru – w grze pojawi się więcej kart, dodatkowe misje, wyzwania a ponadto autorzy zaoferują nam pomocnika. Towarzysz broni wspomoże graczy podczas walk, ale również nie zabraknie go w trakcie pozostałych elementów rozgrywki.

W pierwszej informacji wysłanej do mediów pojawia się również zarys historii, który zwiastuje ciekawe wydarzenia – głównym przeciwnikiem zawodników w Hand of Fate 2 będzie gracz, który zwyciężył w pierwszej odsłonie…

Pierwowzór zadebiutował na rynku w ubiegłym roku i zebrał naprawdę przyzwoite oceny. Pozycja może pochwalić się średnią na poziomie 78-80%. 

Źródło: http://www.neogaf.com/forum/showthread.php?t=1204768

Tagi: Defiant Development Hand of Fate Hand of Fate 2 zapowiedź