Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 05.04.2016 16:03
Bethesda prezentuje drugi dodatek do Fallout 4. Mamy zwiastun i znamy datę premiery Wasteland Workshop
834V

Bethesda prezentuje drugi dodatek do Fallout 4. Mamy zwiastun i znamy datę premiery Wasteland Workshop

Deweloperzy z Bethesdy nadal pracują nad rozbudowaniem Fallout 4. Jeszcze w kwietniu sympatycy serii zapoznają się z nową zawartością, która została przedstawiona na nowym zwiastunie. Zapraszamy do oglądania! 

Bethesda zdecydowała się rozbudować Fallout 4 za pomocą trzech dodatków. Pierwszy zadebiutował w marcu, a drugi – zatytułowany Wasteland Workshop – trafi do nas już 12 kwietnia. Twórcy właśnie przedstawili zwiastun prezentujący nadciągające przyjemności. 

Autorzy już wcześniej zapowiedzieli, że w grze otrzymamy w końcu możliwość łapania wielkich stworów. Śmiałkowie stworzą klatki, w które zamkną bestie, by następnie zorganizować małe show. Studio ponadto przygotowało sporo nowych elementów, dzięki którym jeszcze bardziej rozbudujemy nasze bazy.

Można jednak odnieść wrażenie, że najlepsze dopiero przed nami. W maju na rynku ma zadebiutować Fallout 4: Far Harbor, czyli fabularne rozszerzenie, w którym naszym zadaniem będzie odnalezienie zaginionej kobiety. Podczas opowieści trafimy na tytułową wyspę.  

Jeśli jeszcze nie mieliście okazji, to Roger w ciekawy sposób przedstawił Fallout 4: Automatronw tym miejscu znajdziecie recenzję wraz ze specjalnym wideosuplementem. 

Źródło: Twitter.com

Tagi: data premiery Fallout 4 fallout 4: wasteland workshop zwiastun