Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 04.04.2016 20:28
W God of War IV zmierzymy się z bogami mitologii nordyckiej?
1673V

W God of War IV zmierzymy się z bogami mitologii nordyckiej?

SCE Santa Monica Studio od wielu miesięcy pracuje nad kolejną produkcją z serii God of War. Twórcy oficjalnie nie mówią o grze, ale w Sieci coraz to częściej pojawiają się przecieki dotyczące tytułu. Według najnowszej plotki, gra zostanie umiejscowiona w mitologii nordyckiej. 

Ekipa z Santa Monica przygotowuje God of War IV. Ta wiadomość nie jest tajemnicą i w zasadzie teraz tylko czekamy na oficjalną zapowiedź produkcji. Wiele na to wskazuje, że ta gorąca wieść może nadejść już wkrótce, ponieważ ponownie otrzymujemy mały przeciek dotyczący pozycji.

shinobi602 opublikował na Twitterze dwie dość jednoznaczne informacje:

„Po drugiej stronie mostu tęczowego… Do sal Valhalli.”

Całość została podpisana skromnym „#GodofWar4”, które sugeruje, że ta produkcja zostanie mocno zakorzeniona w mitologii nordyckiej. Valhalla to miejsce przebywania poległych w chwale wojowników.

Branżowy donosiciel zazwyczaj się nie myli, a ponadto na temat takiego umiejscowienia wydarzeń pojawiły się już plotki wcześniej. Czy w tej sytuacji SCE Santa Monica Studio sięgnie po zupełnie nowego bohatera, który będzie biegał po Asgardzie i zawalczy z Odynem? Ja mam nadzieję, że właśnie tak będzie.

Jest to oczywiście tylko i wyłącznie plotka, ale co sądzicie o takim pomyśle na God of War IV? 

Źródło: Twitter.com

Tagi: god of war iv playstation 4 plotka Santa Monica Studio