Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 04.04.2016 18:33
Wielkie zainteresowanie demem Final Fantasy XV. Twórcy komentują problemy z dostępnością Ultimate Edition
814V

Wielkie zainteresowanie demem Final Fantasy XV. Twórcy komentują problemy z dostępnością Ultimate Edition

Square Enix nie może narzekać. Firma w ubiegłym tygodniu przedstawiła wszystkie szczegóły dotyczące wydania Final Fantasy XV i gracze wprost rzucili się na kolekcjonerkę oraz wersję demonstracyjną. Studio ma dla graczy dobrą wiadomość. 

Square Enix w ubiegłym tygodniu przedstawiło edycje specjalne Final Fantasy XV. Produkcja Japończyków otrzymała kilka zestawów, ale najgorętszym towarem jest bez wątpienia Ultimate Edition.

Wielkie pudełko zostało wyprzedane w zaledwie kilka minut, ponieważ wydawca zdecydował się przygotować jedynie 30 tysięcy egzemplarzy na cały świat. Hajime Tabata za pośrednictwem Twittera podziękował graczom za zainteresowanie ostatnią imprezą, wersją demonstracyjną oraz właśnie tym pakietem.

Reżyser tytułu dał również do zrozumienia, że w niedalekiej przyszłości w sklepie SQ może pojawić się druga partia Ultimate Edition. Twórca nie precyzuje terminu, ale jednocześnie wspomina, że jego firma zamierza walczyć z graczami, którzy chcą odsprzedawać na aukcjach internetowych kolekcjonerkę. Trudno mi wyobrazić sobie, w jaki sposób Tabata może zakazać graczom sprzedaży, ale podobno japońska korporacja może nawet anulować niektóre zamówienia.

Deweloper zaznaczył również, że najnowsze demo cieszy się bardzo wysokim zainteresowaniem. Dla ciekawskich - Ultimate Edition zostało wycenione na około 1150 zł. W pudełku klienci otrzymają grę, figurkę, 2 steelbooki, soundtrack, artbook oraz pakiet cyfrowych dodatków.  

Źródło: http://attackofthefanboy.com/news/square-enix-might-consider-making-final-fantasy-15-ultimate-collectors-editions/

Tagi: