Kryspin Kras Kryspin Kras 02.04.2016 09:57
Phil Spencer o ulepszonej wersji Xbox One
3009V

Phil Spencer o ulepszonej wersji Xbox One

Przy okazji konferencji Build Microsoftu, szef oddziału Xbox - Phil Spencer odbył krótką dyskusję na temat nadchodzących zmian Xbox One i gier na Windowsa. Przy tej okazji wyraził swoją opinię na temat PS4K oraz ulepszonej wersji X1.

Phil Spencer nie owijał w bawełnę. Podczas dyskusji w której wziął udział, prosto i klarownie wyraził swoje zdanie na temat ewentualnej ulepszonej wersji swojej najnowszej konsoli. Zmartwieni fani Xboxa mogą odetchnąć z ulgą. 

Nie jestem zbyt wielkim fanem Xbox One and a half. Jeśli mamy iść naprzód, chcę to robić w dużych liczbach. Nic nie wiem o plotkach jakie się pojawiają, ale rozumiem motywacje innych zespołów by robić coś takiego [ulepszona konsola - dop. redaktora]. Dla nas nasz "box" radzi sobie dobrze. Działa, jest niezawodny, serwery mają się dobrze. Jeśli zamierzamy iść do przodu z czymkolwiek, tak jak powiedziałem, chcę, żeby to była naprawdę znaczna zmiana dla ludzi - nowa generacja.

Czy uspokoiło to Wasze obawy o ewentualną ulepszoną wersję Xbox One? Jak widać Phil Spencer twardo stoi przy swoim, najwidoczniej nie obawiając się konkurencji ze strony ulepszonej wersji PlayStation 4. Zapewne ostateczna kwestia upgrade'u obu konsol wyjaśni się na nadchodzących targach E3.

Źródło: http://www.gameinformer.com/b/news/archive/2016/04/01/i-m-not-a-big-fan-of-xbox-one-and-a-half-says-xbox-boss-phil-spencer.aspx?utm_content=buffer825d4&utm_medium=social&utm_source=twitter.com&utm_campaign=buffer

Tagi: Phil Spencer playstation 4k xbox one