Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 22.03.2016 17:52
Szykujcie się na śmierć i spoilery. Oglądajcie rozgrywkę na żywo z Dark Souls III!
822V

Szykujcie się na śmierć i spoilery. Oglądajcie rozgrywkę na żywo z Dark Souls III!

Dark Souls III debiutuje w tym tygodniu w Japonii i pierwsi gracze dorwali się do płytek z produkcją From Software. Z tego powodu w Sieci można zobaczyć rozgrywkę na żywo oraz… Natknąć się na wielkie spoilery.

Japończycy nie mogą narzekać. 24 marca zadebiutuje w tym pięknym kraju Dark Souls III. Nie jest wielkim zaskoczeniem, że niektórzy gracze dotarli do płytek przed oficjalnym debiutem i w konsekwencji już dzisiaj możecie obserwować rozgrywkę na żywo z nowego tytułu From Software.

Musicie mieć jednak świadomość, że nie jest to do końca dobra wiadomość. Jeśli obawiacie się o spoilery, to najlepiej omijajcie duże grupy zrzeszające sympatyków „Dusz”. W Sieci bardzo łatwo spotkać idiotów, którzy lubią zepsuć przyjemność z rozgrywki innym graczom, a informacje o bossach, czy też wątkach fabularnych będą w tym przypadku bardzo bolesne.

Oczywiście jeśli nie przeszkadzają Wam takie informacje, to zapraszamy do oglądania. Najlepiej zapiszcie sobie również ten odnośnik, który jednocześnie pozwoli Wam obserwować nowe audycje Dark Souls III.

A my musimy czekać… ;( 

Tagi: Dark Souls III From Software gameplay livestream