Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 21.03.2016 20:46
Maksymalny poziom w Diablo III w zaledwie 33 sekundy? Zobaczcie rozgrywkę
3493V

Maksymalny poziom w Diablo III w zaledwie 33 sekundy? Zobaczcie rozgrywkę

Diablo III to nie jest najlepsza gra Blizzarda, ale firma systematycznie stara się ulepszać tytuł i serwuje graczom dodatkowe atrakcje. Niektórzy śmiałkowie opanowali tytuł dosłownie w 100% i dzięki temu mogą uzyskać maksymalny poziom nowej postaci w zaledwie 33 sekundy. 

Jeśli mieliście okazję zagrać w Diablo III lub Diablo III: Reaper of Souls - Ultimate Evil Edition po premierze, to pewnie pamiętacie długą, mozolną i nawet czasami satysfakcjonującą walkę, dzięki której zdobywaliście kolejne poziomy doświadczenia. Teraz sprawa jest zdecydowanie łatwiejsza, ponieważ w grze można znaleźć lub stworzyć kilka przedmiotów, dzięki którym ta przyjemność trwa zdecydowanie krócej.

Na poniższym filmie zobaczycie jak jeden z graczy zdobywa 70 lvl w zaledwie 33 sekundy… W sumie na tym materiale dłużej trwa intro wprowadzające do prezentacji. Jest to oczywiście jak najbardziej legalna forma rozgrywki, ponieważ w grze można biegać z między innymi przedmiotem, który zmienia gotówkę na XP.

Oczywiście do takiej rozgrywki niezbędna jest jeszcze ekipa, która pomoże nam opanować sytuację i wybijać nabiegających przeciwników, ale jak widać można! Dobra, a ile Wam zajęło zdobycie maksymalnego poziomu? ;)

Źródło: Twitter.com

Tagi: