Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 14.03.2016 20:33
Ubisoft nie zamierza tolerować oszustów. Firma zaostrza przepisy w Tom Clancy's Rainbow Six: Siege
690V

Ubisoft nie zamierza tolerować oszustów. Firma zaostrza przepisy w Tom Clancy's Rainbow Six: Siege

Tom Clancy's Rainbow Six: Siege małymi krokami wraca na odpowiedni tor. Ubisoft poradził sobie z największymi problemami i dzięki temu gracze mogą cieszyć się taktycznym strzelaniem. Twórcy z Francji zamierzają stale rozwijać produkcję i firma właśnie poinformowała o sporych zmianach na serwerach. 

Tom Clancy's Rainbow Six: Siege to jedna z przyjemniejszych ubiegłorocznych strzelanek, ale tytuł od premiery miał spore problemy. Twórcy musieli poradzić sobie z błędami, lagami na serwerach, a nawet oszustami. To właśnie z tymi ostatnimi firma postanowiła walczyć jeszcze mocniej.

Ubisoft poinformował o zaktualizowaniu swoich serwerów i narzędzi do walki z cheaterami. Twórcy nie zamierzają tolerować najmniejszych oznak nieprzepisowej rozgrywki, która może zepsuć doświadczenie z gry innym graczom:

„W celu zwiększenia wysiłków na rzecz przeciwdziałania oszustwom w Rainbow Six: Siege poszerzamy nasze kryteria w celu zidentyfikowania potencjalnych oszustów. Zidentyfikowany potencjalny oszust zostanie natychmiast usunięty z gry i otrzyma tymczasowe zawieszenie.”

Są to bardzo dobre informacje, ponieważ Tom Clancy's Rainbow Six: Siege to tytuł, w który warto zagrać. Dobrze, że Francuzi dbają o ten projekt i miejmy tylko nadzieję, że w przyszłości otrzymamy kolejne pozytywne informacje na temat bezpłatnych dodatków.  

Źródło: Twitter.com

Tagi: cheat oszustwa Tom Clancy's Rainbow Six: Siege Ubisoft