Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 07.03.2016 21:33
Tak rozpoczyna się Quantum Break. Zobaczcie rozgrywkę z 1 aktu nowej pozycji Remedy Entertainment
1128V

Tak rozpoczyna się Quantum Break. Zobaczcie rozgrywkę z 1 aktu nowej pozycji Remedy Entertainment

W kwietniu na rynku zadebiutuje wyczekiwany przez wielu Quantum Break. Produkcja zaoferuje graczom zabawę czasem, którą możecie zaobserwować na najnowszym materiale. Bohater uczy się zdolności i eliminuje nadciągających przeciwników. 

Na wstępie zaznaczę, że przedstawiona rozgrywka pochodzi z pierwszego aktu, ale dziennikarze nie zdradzają szczegółów historii. Sam początek jest wycięty oraz dodatkowo pominięto kilka istotnych dla fabuły scen. Jest to bez wątpienia dobra wiadomość dla graczy, którzy boją się spoilerów.

Film pozwala nam spojrzeć na raczkującego protagonistę, który dopiero uczy się swoich zdolności. Oczywiście bohater nawet na samym początku nie jest bezbronny i korzysta z kilku ciekawych zdolności – aktualnie moim faworytem jest umiejętność, dzięki której gracz może w efektowny sposób eliminować przeciwników z bliskiej odległości.  

15 minut rozgrywki jest oczywiście obładowane strzelaniem. W grze wielokrotnie wykorzystamy najróżniejsze karabiny, które w połączeniu ze specjalnymi skillami pozwolą wybić nadciągających oponentów. Pewnie przy odpowiednim poznaniu i wykorzystaniu umiejętności, bohater Quantum Break będzie nie do zatrzymania. 

Źródło: YouTube.com

Tagi: gameplay pc quantum break Remedy Entertainment xbox one