Pogromca Pokemonów zdąży przed GTA 6. PlayStation zdradziło datę premiery pięknego Aniimo

Gry
322V
Aniimo
Bartosz Dawidowski | Dzisiaj, 10:14
PS5 XSX|S PC Mobile
Google Chcesz częściej widzieć nasze treści w Google? Dodaj do źródeł

Aniimo staje się rzeczywistością. Okazuje się, że w tytuł zagramy jeszcze przed premierą GTA 6.

Aniimo to w największym skrócie rywal Pokemonów w konwencji free-to-play, z rozbudowaną fabułą i opcją rozgrywki kooperacyjnej. Gra została ujawniona jako tytuł dla Xbox Series X, PC i smartfonów, ale po czasie jako platforma docelowa dołączyło też PS5.

Dalsza część tekstu pod wideo

Sony wyraźnie ruszyło do marketingowej ofensywy w kontekście Aniimo. PlayStation zachęca w nowej reklamie Aniimo do składania preorderów darmowego Aniimo. Powtarza się zatem sytuacja z NTE, inną grą free-to-play z Chin. W jej przypadku Sony również intensywnie reklamowało pre-ordery.

Czy warto skusić się na zakup takiego pakietu, wycenianego na PS Store na 45 zł i w "edycji kolekcjonerskiej" na 109 zł? Moim zdaniem absolutnie nie warto. Aniimo to gra free-to-play. Najpierw pograjcie w nią kilka tygodni kompletnie gratisowo, by sprawdzić czy w ogóle taka forma zabawy przypadnie Wam do gustu. Dopiero później można myśleć o ewentualnych zakupach.

Sklep PlayStation zdradził datę premiery Aniimo. Według informacji z PS Store chiński tytuł zadebiutuje już 16 września 2026 r. Wydawcy uda się zatem wykonać unik przed premierą GTA 6.

Co do gameplayu z Aniimo - odsyłam Was do naszych poprzednich newsów na ten temat. W skrócie - gra była bardzo chwalona podczas beta testów, a wiele osób stwierdzało, że tytuł dosłownie zdemoluje Pokemony od Nintendo. Jak jest naprawdę, przekonamy się już we wrześniu.

ew
resize icon

Google Chcesz częściej widzieć nasze treści w Google? Dodaj do źródeł
Źródło: https://store.playstation.com/pl-pl/product/JB2238-PPSA35870_00-0686800086613616

Komentarze (7)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper